Wakacje to czas relaksu, nowych przygód i poznawania ciekawych ludzi, kultur i zwyczajów. To także czas podróżowania, jak również oczekiwania na samolot, pociąg czy autobus. Dlatego zawsze warto mieć przy sobie parę ciekawych gadżetów, które umilą postoje, pozwolą spokojnie dojechać na miejsce, czy sprawią, że czas będzie płynął inaczej.

Jednym z takich interesujących przedmiotów jest niewątpliwie otwieracz do butelek z pamięcią USB, w której można trzymać filmy czy zdjęcia a zarazem nie zajmuje wiele miejsca, ponieważ wystarczy go przypiąć do kluczy i nosić jako brelok. Zawsze też uratuje w upalny dzień, gdy trzeba otworzyć pyszny napój, szybko i skutecznie.

Miłośnicy książek, którzy nie chcą nosić ich ze sobą (nie dość, że ciężkie to jeszcze nie można się zdecydować którą zabrać na wakacyjne wojaże) na pewno ucieszą się z posiadania wodoodpornego czytnika e-booków, który będzie idealny zarówno na słoneczną pogodę jak i na deszczowe po południe, gdy kapie z nieba. I choć raczej nie czyta się pod gołym niebem gdy jest akurat ulewa, to czasem sytuacja wymaga schronienia pod drzewem czy na przystanku, wtedy nie trzeba obawiać się wilgoci.

Warto także zainwestować w dobry tablet, bowiem zadziała on jako GPS, pozwoli znaleźć tani nocleg czy skontaktować się z najbliższymi. Warto także by miał modem 3G/LTE, bo bywa, że na wyjazdach z dostępnością bezpiecznego WiFi jest różnie. Tablet może działaś także jako przenośny notes czy odtwarzacz MP3 dzięki czemu podróż staje się o wiele przyjemniejsza.

Ciekawym gadżetem jest także odtwarzacz multimedialny, który pozwala na urządzenie sobie małego seansu filmowego nawet w samolocie czy pociągu. Przenośne playery filmowe opanowały świat. Idealne będą również na wakacje z dziećmi, bo ulubiona bajka bywa czasem lekarstwem na całe zło.

Aby móc korzystać ze wszystkich technicznych nowinek warto także posiadać przenośną ładowarkę, która pomoże w sytuacji, w której brak będzie prądu. Do wyboru są takie gadżety jak Freeloader Travel Solar z bateriami słonecznymi, który jest w stanie naładować wszystko lub też Rechargable Portable Batery Pack – akumulator z wtyczkami.

Na wakacje z dziećmi warto zabrać ponadto silikonowe nakładki na szklanki – niekapek oraz nakładkę z dziurką na słomkę, dzięki czemu pociechy będą mogły bez przeszkód napić się ulubionego soku w każdej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany, ale jest wymagany by dodać komentarz.Required

Zobacz rónież

Używamy cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doświadczeń z korzystania z naszej strony. Kontynuując przebywanie na stronie zgadzasz się na ich użycie. Ok